Ціни на дрова та торфобрикет у Волинській області

Тверде паливо – дрова і торфобрикет – продукт, покупка якого в наш час стає все актуальнішою. Він позиціонується як доступніша альтернатива газу та електриці. А чи справді опалення твердопаливним способом економніше? Де і за якими цінами на Волині можна купити дрова, замовити торф’яні брикети? Що потрібно знати стосовно ціноутворення на ці матеріали впродовж року? Відповіді на вказані й суміжні запитання – далі.

Те, що комунальні тарифи в Україні не просто великі, а ще й постійно зростають, викликає невдоволення у більшості населення. Настає черговий опалювальний сезон – і неприємні цінові сюрпризи стосовно газу й електроенергії тут як тут. І якщо одні споживачі поки закривають на це очі, віддаючи за комуналку захмарні суми, натомість відмовляючись від покупки важливих речей для своєї сім’ї в зимовий період, то інші кажуть «ні» блакитному паливу й електричній енергії. Перехід за можливості на опалення приватного будинку, промислової споруди тощо за допомогою твердого палива – чудове рішення ситуації, що склалася. Дрова і торфобрикет – прекрасна альтернатива іншим джерелам енергії. Це найкращий вихід для тих, хто не хоче чи не може надмір витрачатися на опалення, проте й мерзнути взимку у власній домівці не планує.

Дрова і торфобрикет – яка економія можлива?

Щоб не бути голослівними, спробуємо змалювати картину в цифрах. Отож, маючи будинок, площа якого становить 150 м2, за опалювальний сезон вам доведеться затратити в загальному до 4 тисяч кубометрів газу. Помножте це на ті тисячі гривень, які сьогодні коштує 1 тис. куб. м. блакитного палива (точніші дані не наводимо, адже вони постійно змінюються) – і цифра вийде без перебільшень захмарна, а для багатьох просто не підйомна. Врахуйте при цьому неналежну якість газу, а так віддачу тепла зовсім не на тому рівні, на якому хотілося б, і сумніви доцільності надмірної оплати матимуть під собою цілком реальне підґрунтя.

А що ж у випадку із твердим паливом? Візьмемо той же будинок, ті ж самі 150 квадратів площі. Скільки, як ви гадаєте, дров купити знадобиться на всю зиму? Двох машин повністю вистачить. А вартість цього палива – у кілька разів менша. З торф’яними брикетами та ж сама ситуація. Здійснивши прості підрахунки, ви й самі зрозумієте, що економія з твердим паливом – поза сумнівами.

Ціни на дрова та брикети з торфу у Волинській області

Якщо ви знайшли нас за запитами «куплю брикет торф’яний», «рубані дрова ціна», «ціни на дрова і торфобрикет» або ж якимись іншими подібними, значить хочете дізнатися точну вартість вказаних паливних матеріалів. Одразу зауважимо, що ціна дров і брикетів може дещо варіюватися, залежно від виду палива, місця доставки та деяких інших факторів. Якщо ви зателефонуєте нам, то обов’язково дізнаєтеся актуальну вартість у конкретний момент.

Те, що ми можемо сказати уже зараз: вигіднішу пропозицію у регіоні навряд чи знайти. Ми багато років працюємо у вказаній сфері, добре знаємо, що до чого, цін ніколи не завищуємо. Як свідчать наші постійні клієнти, купувати у нас вигідно та надійно.

Коли протягом року найкраще купувати тверде паливо, щоб не переплачувати?

Насамкінець хочемо довести до вашої уваги одну важливу інформацію, яка допоможе додатково економити. Коли справа стосується продажу торфобрикетів і дров, має значення сезонний фактор. Тобто протягом року є періоди, коли ціна на ці паливні матеріали ну дуже приваблива, а є й такі, коли доводиться дещо доплачувати. Про що мова? Дрова найвигідніше купувати весною-влітку. Коли ж опалювальний сезон у розпалі, не те що ціна палива вища, а й попит куди більший, тому не є винятком і затримки по поставках. Ріст цін в зимовий період диктує збільшений попит. Щоб уникнути подібного, попіклуйтесь про теплий дім взимку завчасно. Залишилися запитання? Телефонуйте! Наші менеджери допоможуть знайти на них відповіді й за потреби приймуть ваше замовлення на дрова/торфобрикет недорого з доставкою по Волинській області хоч зараз. Звертайтеся!