Раді бачити вас на нашому сайті й хочемо повідомити, що мешканці м. Горохів та Горохівського району уже не один рік купують дрова у нашої компанії, позаяк встигли оцінити незаперечні переваги співпраці. Отож, якщо і для вас актуальна покупка цього твердого палива, якщо шукаєте такого постачальника, який пропонує доступні ціни без шкоди якісній стороні, розгляньте пропозиції від компанії «Drova-Plus» – не прогадаєте.

Дрова як популярний у наш час вид палива

Сьогодні, коли варіативність палива чимала, кожен вправі самостійно обирати, що використовувати для опалення й подібних цілей. Та все частіше чомусь газ і електрика відходять на другий план, поступаючись місцем дровам. Чому? – Запитаєте ви. Усе просто! З перевагами які гарантує тверде паливо, у наш час важко конкурувати.

Для нашого регіону дрова не є чимось незвичним чи важкодоступним. Вони активно заготовлюються й у будь-який час доступні для покупки. Немає потреби шукати щось інше десь далеко, переплачуючи не лише за сам продукт, а й за його доставку. Ціна дров з урахуванням транспортних послуг у Горохові та Горохівському р-ні невисока.

Доступність у всіх сенсах – основна перевага цього виду палива, проте не єдина. З-поміж інших:

  • висока ефективність використання;
  • достатньо тривале горіння;
  • зручність та легкість застосування;
  • забезпечення натуральності й екологічності;
  • максимальна безпека для людей і довкілля.

Переваги придбання дров у компанії «Drova-Plus»

До плюсів самого виду палива, варто добавити й вигоди його придбання, які ми гарантуємо кожному замовникові. Адже лише їхня сукупність дозволить вам прийняти остаточне рішення без тіні сумніву.

Отож, замовляючи дрова у нас, ви можете на 100 % бути впевнені, що кількість доставленого палива буде повністю відповідати тій, за яку ви заплатите – ні поліном менше. Для вас – тільки високоякісне природне паливо, яке забезпечить максимальну тепловіддачу.

Поставляємо дрова рубані приватним замовникам та підприємствам за доступними цінами. В асортименті – різні породи деревини: дуб, ясен, граб, акація, береза, вільха… Ви можете замовити свіжопилені дрова для печі, твердопаливного котла, каміну тощо. Одним словом, усе, що для вас важливо, ми забезпечимо. Звертайтеся!

Оперативна доставка дров по м. Горохів та району

Доставляємо дрова рубані довжиною 35-40 см на машині накидом по 8 складометрів. Заявки приймаємо телефоном. Будь-які кількісні замовлення виконуємо швидко, позаяк у нас завжди є значні обсяги палива, задля задоволення ваших потреб.

Доставку здійснюємо в Горохів, Бережанка, Галичани, Звиняче, Борочиче, Журавники, Довгів, Колодяжне, Мар’янівка, Мирків, Бориковичі, Жабче, Дубова Корчма, Брани, Угринів, Шклінь, Сенкевичівка, Загаї, Охлопів, Холонів, Смолява, Підбереззя, Печихвости, Ощів, Пірванче, Любачівка, Лемешів, Терешківці, Квасів, Мислині та інші населені пункти регіону.

Тож якщо вам знадобилися якісні й недорогі дрова з доставкою на Горохівщину, ви тепер знаєте, до кого звертатися. Чекаємо вашого замовлення й готові до його виконання без зволікань!