Замовити дрова/торфобрикет для опалення – потреба, яка нерідко виникає у мешканців Ківерців та Ківерцівського району. Можна сказати, що це сьогодні вкрай актуальна потреба й у всій Волинській області, і в Україні загалом. Чому саме дрова, а не, скажімо, газ чи електроенергія? Усе просто. Ціни на ці джерела енергії невпинно ростуть, тарифи за комунальні послуги перевищують усі можливості населення, люди шукають вдалі альтернативи, однією з найкращих з-поміж яких у наш час є опалення домівок, промислових споруд та інших будівель за допомогою твердого палива.

Компанія «Drova-plus» пропонує купити з доставкою у м. Ківерці та інші населені пункти району тверде паливо, про незаперечні переваги якого більш детально – далі.

Сильні сторони дров і торфобрикету

Дрова – це універсальне джерело вогню, яке можна використовувати не лише для ефективного обігріву приміщень з різною площею, а й для приготування їжі, створення затишку в оселі за допомогою каміну, розведення багаття на природі тощо. Вони заготовлюються із різних порід дерев, щоб у всіх випадках мати змогу справлятися зі своїм призначенням якнайкраще. З-поміж плюсів торфобрикетів: відсутність шкоди для котла, не забруднення димоходу й не провокування корозійного впливу. Вони мають велику теплотворну здатність, не утворюють іскор і компактні при зберіганні.

І дрова, і торф’яні брикети – найдоступніші варіанти палива, що характеризуються економічністю витрат, екологічністю та легкістю використання. При горінні не виділяють токсичних речовин, не мають неприємного запаху, а попіл в результаті ще й досить непоганим органічним добривом для саду та городу може послужити. На чому саме зупинити вибір, вирішувати вам. Проте у будь-якому випадку рішення буде правильним, адже і один варіант, і інший сьогодні доцільні та актуальні.

Купити дрова та торф’яні брикети на drova-plus.com.ua – 100 % не прогадати!

У нас ви можете замовити рубані дрова, кругляк метровий, дрова різані 35-40 см, торфобрикет (завод Маневичі) недорого й з гарантією належної якості. Усі технічні параметри продукції повністю відповідають загальноприйнятим нормам. Доставка здійснюється автомобілями ЗІЛ-130 по 8 і 10 складометрів насипом і в складеному вигляді (рубані та кругляк, відповідно). Оплата – готівкою після відвантаження на ділянці.

Доставляємо згадані вище різновиди твердого палива в Ківерці, Ківерцівський район, Борохів, Клепачів, Озерце, Жидижин, Пальче, Дачне, Прилуцьке, Сокиричі, Олика, Липляни, Цумань, Жабка, Гайове, Кульчин, Човниця, Залісоче, Сапогів, Дерно, Липне, Дідичі, Діброва, Небіжка та інші містечка і села регіону. Кожне замовлення опрацьовуємо й виконуємо оперативно, аби паливо прибуло у ваше розпорядження своєчасно.

Все ж, рекомендуємо не затягувати до останнього. Сезонний фактор ніхто не відміняв. Напередодні зимових холодів попит на дрова стрімко зростає. Усі, хто не встигли купити їх завчасно, не просто стають в чергу, а й нерідко переплачують на рівному місці. Щоб такого уникнути, попіклуйтесь про тепло в оселі в зимову пору ще поки надворі холодно не буде. Як то кажуть, готуй сани влітку, а воза взимку. У ситуації із дровами це прислів’я ну дуже доречне. Щоб замовити дрова або брикети з торфу прямо зараз, зателефонуйте нам за контактними номерами. Надамо усю необхідну додаткову інформацію, відповімо на ваші запитання й візьмемося за виконання замовлення без найменших зволікань Звертайтеся!