Дрова і торфобрикет – найпопулярніші у наш час види твердого палива. Та й загалом твердопаливний обігрів помешкань і споруд нежитлового призначення сьогодні стрімко набирає обертів, впевнено витісняючи опалення за допомогою газу та електрики. Якщо ви теж згідні з тим, що, у зв’язку з невпинним зростанням тарифів на блакитне паливо й електроенергію, час надавати перевагу більш доцільним у фінансовому плані альтернативам, наша компанія – до ваших послуг.

«Drova-Plus» продає з доставкою у Ковель та Ковельський район дрова і торфобрикет, забезпечуючи для клієнтів усі можливі вигоди купівлі. Зокрема, ми гарантуємо належну якість не просто кожної машини дров, а й буквально усіх полін у цій машині. В жодному разі не завищуємо цін, адже не бачимо у цьому ніякого сенсу. Надто висока вартість – це аж ніяк не можливість заробити більше, це тільки вірний шлях до того, щоб втратити клієнтів. Наші ціни цілком відповідають пропозиції. Ще одна незаперечна перевага – швидка і своєчасна доставка потрібного обсягу паливних матеріалів за вказаною адресою. Ми працюємо без перебоїв, маємо достатній штат працівників й великий власний автомобільний парк (автомобілі ЗІЛ-130, ГАЗ-53). І дров, і брикетів у наявності чимало – вистачить усім. Тож замовляючи тверде паливо у компанії «Drova-Plus», можете бути цілком впевнені, що робите правильний вибір.

Дрова і торфобрикети для ковельчан: детальніше про наші пропозиції

Пропонуємо купити дрова різних порід (дуб, граб, ясен, вільха, береза). Відповідно, ви зможете замовити найвдаліший варіант не лише для опалення будинку, а й для каміну, мангалу, лазні, сауни тощо. Дрова доставляються рубані зложені на машині по 10 складометрів (7 кубометрів).

Торфобрикет поставляємо із Маневицького торфозаводу. Його якісний рівень не підлягає сумнівам, а ціна не «кусається». Саме таке поєднання переваг продукту робить його привабливим в очах волинян. Брикети торф’яні доставляємо насипом, не в мішках. Мінімальний об’єм замовлення – 3 тонни. Щодо максимального обмежень немає.

Доставка дров і брикетів торфу по всьому Ковельському району

Доставляємо тверде паливо, як ви уже зрозуміли, не лише в Ковель, а й у інші населені пункти регіону, як от: Білин, Вербка, Волошки, Воля-Ковельська, Голоби, Доротище, Дроздні, Дубове, Зелена, Козлиничі, Колодяжне, Кричевичі, Любитів, Люблинець, Мощена, Облапи, Пісочне, Поворськ, Скулин, Старі Кошари, Тойкут, Уховецьк, Черемошне та ін.

Терміни доставки залежать від необхідних обсягів товару та часу, на коли він вам потрібен. Загалом же, ніщо не заважає нам виконувати замовлення швидко та своєчасно.

Якщо вам знадобилися дубові дрова або інших твердих порід… Якщо цікавить торфобрикет Волиньторф… Якщо важливі своєчасні поставки твердого палива за доступними цінами… Звертайтеся! Сотні ковельчан уже сьогодні обирають «Drova-Plus», позаяк встигли оцінити переваги співпраці з нашою компанією. Приєднуйтесь! Будемо раді попрацювати і для вас!