Якщо ви розглядаєте придбання твердого палива, зокрема дров і торфобрикету, як найкращого варіанту для обігріву оселі в осінньо-зимовий період, цей інформаційний матеріал – саме для вас. Далі ми розкажемо, які дрова ідеально підійдуть для опалення, у чому переваги торф’яних брикетів, де і як на Волині замовити натуральне тверде паливо на вигідних умовах.

Дрова твердих порід – саме те, що потрібно!

Коли мова йде про опалення дровами, важливо розуміти, що між різними видами деревини існують відмінності, часом досить суттєві. Не всі дрова підходять для вказаної цілі. Загалом заготовлюються такі, які можна використовувати для мангалу, каміну, бані чи сауни. Якщо ж говорити про дрова для опалення приміщень, то тут якнайкраще показують себе тверді породи. Детальніше про основні – далі.

Дуб. Деревина №1 для цієї мети, позаяк має найбільшу калорійність. Характеризується певною складністю процесу заготовки, проте на ділі явно демонструє свої незаперечні плюси. Дубові дрова горять повільно, віддаючи при цьому значну кількість тепла. У їх структурі практично відсутні смоли, тому осадження сажі в димоході практично не відбувається. Однак у зв’язку виділення ними немалої кількості чадного газу, заслінці димоходу слід приділяти належну увагу.

Граб. Ще одна деревина з чудовою тепловіддачею при горінні. Має високу щільність, тому повільно згоряє, полум’я не випромінює диму, жар утворюється добротний, вугілля довго тліє.

Ясен. Також цінна для опалення деревина. Має певні труднощі при розколюванні, але вони цілком оправдані високою щільністю та твердістю, які й працюють на ефективність обігріву. До слова, ясен вважається благородним сортом деревини, а має цілком помірну вартість.

Чому популярність опалення за допомогою брикетів з торфу невпинно зростає?

Торфобрикет як екологічно чисте паливо стрімко нарощує своє позиції й зазнає неабиякого поширення. Купити брикети торф’яні – потреба, яка у Волинській області виникає в наш час нерідко. Їх можна вносити в твердопаливні котли, каміни та печі. Вони підходять для застосування як в житлових приміщеннях, так і в виробничих, промислових (котельнях, лазнях, цехах, теплицях тощо). Їм характерні висока калорійність і значна тривалість горіння, завдяки чому істотно зменшуються витрати на опалення.

Торфобрикет не провокує труднощів при розпалюванні й під час горіння. Він не іскриться й не виділяє шкідливих речовин, тому є цілком безпечним для людини та навколишнього середовища. У зв’язку зі значною тепловіддачею і тривалим горінням є ідеальним варіантом для цілодобового опалення: його можна не підкладати повторно до 7 годин.

Тепер ви розумієте, що популярність паливних брикетів з торфу цілком закономірна? Розгляньте цей вид палива як можливий для застосування вами – не прогадаєте.

Де у Волинській області найвигідніше купити тверде паливо?

У компанії «Drova-Plus»! Ми ретельно опрацьовуємо кожен аспект співпраці, щоб ви залишилися задоволені усім по максимуму. Якість наших дров і торф’яних брикетів не підлягає сумнівам. Кількості для придбання доступні необмежені. Доставку здійснюємо у стислі терміни автомобілями ЗІЛ-130 в Луцьк, Ківерці, Рожище, Ковель, Горохів та інші населені пункти цих регіонів. Одним словом, ми працюємо для вас, задля задоволення ваших потреб у сегменті твердого палива на найвищому рівні.

За детальною інформацією стосовно розглянутої теми і з метою придбання дров/торфобрикету звертайтеся за контактними номерами телефонів. Компанія «Drova-Plus» – до ваших послуг!