Продам дрова, торфобрикет у Луцьку та Луцькому районі

Якщо ви тільки шукаєте альтернативу таким видам енергії, як електрика та газ, або ж іще раніше відмовилися від їх використання, надавши перевагу твердому паливу, наша компанія – до ваших послуг. «Drova-plus» пропонує купити дрова, торфобрикет у Луцьку та районі з гарантією якості й на вигідних умовах.

Таке джерело вогню, як дрова, покликане вирішувати чимало завдань, починаючи з практичних, завершуючи дозвільно-організаційними. Ними опалюють приміщення різного призначення (як житлові, так і нежитлові). З їх допомогою готують їжу. Підкидаючи дрова у камін або багаття, створюють особливу атмосферу. Для якої б із цілей вони вам не знадобились, можете звернутися у нашу компанію.

Поставляємо дрова рубані, різані 35-40 см та метровий кругляк. Кожна партія підготовлюється, відповідно до усіх вимог та норм. Таким чином, гарантується забезпечення повного спектру переваг цього виду палива, передусім висока ефективність обігріву й легкість використання. Загалом же дрова із правильної для конкретної потреби деревини, достатньо часу горять й виділяють стільки тепла, скільки належить. Це екологічне паливо, яке не шкодить людям і довкіллю. Також воно доступне, особливо, якщо порівнювати із цінами на газ та електроенергію. А покупка у підприємства «Drova-plus» – запорука додаткової вигоди, зручності та оперативності.

Також наш асортимент продукції містить торфобрикет – паливний матеріал у вигляді цеглинок, виготовлених з подрібненого і висушеного торфу. Цей біопродукт має у своєму складі мінімум добавок, характеризується компактністю та зручністю зберігання, високою тепловіддачею й неабиякою тривалістю горіння (до 8 годин). А ще він не іскриться й не виділяє токсинів, тому є цілком безпечним.

Як замовити дрова/торф’яні брикети Луцьк?

Одна із переваг, яку поруч із іншими (доступною ціною, оперативною доставкою тощо) цінують наші постійні клієнти – зручність замовлення. Все, що вам потрібно зробити – лише зателефонувати нам у зручний для вас час й розповісти, яке саме паливо потрібне (брикети чи дрова, якщо останні, то якої породи), у яких кількостях, куди і коли його потрібно доставити. Решта – за нами.

Швидка доставка твердого палива по Луцькому району

Умови доставки нерідко відіграють вирішальне значення. І це логічно, адже якщо компанія не в змозі доставити товар в потрібних об’ємах і в актуальний час, це супроводжується як мінімум додатковими незручностями. З нами про такий стан речей можете забути. Поставка партій будь-яких обсягів (від 1 машини) здійснюється в мінімальні терміни. Із кожним клієнтом ми індивідуально домовляємось, коли зручно привезти паливо, і чітко дотримуємось домовленостей.

Доставку дров і торфобрикету здійснюємо в Луцьк та інші населені пункти Луцького р-ну, зокрема в Антонівку, Вигуричі, Гать, Промінь, Чаруків, Воютин, Білосток, Усичі, Романів, Коршовець, Буків, Великий Омеляник, Піддубці, Буяни, Баківці, Струмівка, Рованці, Одеради, Несвіч, Ратнів, Голишів, Охотин, Смолигів, Богушівка, Полонка, Коршів, Баїв, Брище, Вербаїв, Воротнів, Голишів, Городище, Всеволодівку, Гаразджу, Гірку Полонку, Забороль, Зміїнець, Липини, Лище, Струмівку, Тарасове, Торчин, Милуші, Новостав, Оздів, Підгайці, Боголюби, Боратин, Піддубці, Промінь, Рованці, Княгининок, Крупу, Лаврів, Рокині, Сирники і Шепель.

Лучани та мешканці району купують дрова і брикети торфу на drova-plus.com.ua! Приєднуйтесь!