Популярність дров і торфобрикету не просто не втрачає своїх позицій, не лише не стоїть на місці, а й постійно нарощує оберти. Це цілком передбачувано. Миритися з непомірно високими цінами на газ та електроенергію, які, до того ж, постійно ростуть, може все менша кількість споживачів. А ті, кому хоча поки й під силу сплачувати захмарні рахунки, уже не бачать у цьому сенсу й шукають розумніші альтернативи. Ось і виходить, що коли справа доходить до вибору виду палива та варіанту опалення будівлі, зараз все частіше відмовляються від електрики та блакитного палива, надаючи перевагу дровам та брикетам торфу. Якщо ви теж дотримуєтесь такої позиції, маєте потребу у закупівлі твердого палива й проживаєте у Рожищенському районі Волинської області, компанія «Drova-plus» – до ваших послуг. З нами покупки дров і брикетів не лише вигідні, а й комфортні, надійні та оперативні.

Чому перевагу слід надати «Drova-Plus»?

Забезпечуємо високу якість кожної партії продукції, аби паливо було спроможне максимально справлятися зі своїм функціональним призначенням, а його використання можна було охарактеризувати як легке та ефективне. Не один рік працюючи у вказаній сфері, ми встигли ретельно дослідити і пізнати усі нюанси справи. Знаємо, що важливо для вас, і вміємо це реалізовувати на практиці.

Наші ціни – одні з найкращих у регіоні. Варіантів деревини – достатньо (дуб, граб, вільха, береза, ясен), щоб обрати найкращий для будь-якої цілі, чи то для печі або твердопаливного котла, чи для мангалу, каміну, багаття тощо. Наші пропозиції на 100 % відповідають нормам і вимогам. Заготовка дров і виготовлення брикетів з торфу здійснюються з беззаперечним дотриманням усіх технологічних аспектів. Про жодні прояви гниття, плісняви, довгі сучки, значну вологість чи будь-які інші негативні характеристики і мови бути не може. Для вас – лише якісне й зручне у застосуванні біопаливо з належною теплотворною здатністю.

Замовивши торфобрикети у нас, ви можете бути впевнені, що доставлена кількість буде повністю відповідати заявленій, що замовлення буде опрацьоване оперативно, а доставка виконається у мінімальні терміни. Якщо знадобиться консультація, наші спеціалісти завжди прийдуть на допомогу, порадять, на чому краще зупинити вибір, враховуючи ваші індивідуальні потреби та побажання.

Куди можлива доставка дров та торфобрикету?

Як ви уже, мабуть, зрозуміли, наша діяльність не обмежується самим містом Рожище і містечком Дубище. Також приймаємо замовлення з усіх інших населених пунктів району, зокрема з сіл Береськ, Вічині, Мильськ, Навіз, Немир, Ворончин, Доросині, Духче, Козин, Ужова, Тростянка, Кияж, Кобче, Кременець, Крижівка, Луків, Залісці, Квітневе, Копачівка, Любче, Уляники, Щурин, Ясенівка, Переспа, Пожарки, Рудка-Козинська, Рудня, Сокіл, Топільне, Тристень.

Час доставки завжди погоджуємо із замовником, щоб не виникло небажаних ситуацій. Завдяки власному автопарку, який складають вантажні автомобілі ЗІЛ-130 та ГАЗ-53, доставляємо матеріал оперативно у будь-яких об’ємах. Дрова рубані, різані 35-40 см – насипом на машині (по 8 складометрів/5,6 кубометрів), метровий кругляк – складеним (по 10 складометрів/7 кубів), торфобрикет – насипом по 3 тонни і більше. Оплату, зазвичай, приймаємо готівкою після того, як товар відвантажується на ділянці.

Цікавить детальна інформація? Звертайтеся! Замовляйте дрова і паливні брикети з максимальною вигодою у компанії «Drova-Plus»!