Твердому паливу у наш час дедалі частіше надають перевагу по всій Україні. Волинська область та Луцьк, зокрема – не виняток. Коли постає вибір газ, електроенергія чи дрова або, скажімо, торф’яні брикети, до уваги передусім береться ціновий фактор, за яким тверде паливо беззаперечно лідирує у плані економічності. Хоча є у нього чимало й інших переваг, як от висока тепловіддача, ефективний обігрів, натуральність, екологічність тощо. Про це також слід пам’ятати.

Однак зараз ми хочемо поговорити трішки про інше. Детальну інформацію про сильні сторони дров і торфобрикету ви знайдете у інших розділах нашого сайту або дізнаєтесь, зв’язавшись з нашим консультантом телефоном. Зараз же давайте перейдемо до розгляду більш організаційних питань, зокрема: де можна в Луцьку купити дрова та торфобрикет, які варіанти є на ринку й на яких умовах можлива доставка замовлень клієнтові? Розглянемо усе це на прикладі нашої компанії. Так вам буде легше зорієнтуватися, що до чого. Отож…

Де? Купити брикети з торфу і замовити дрова з доставкою по Луцьку, Луцькому району і всій Волинській області пропонує компанія «Drova-plus». Ми широко представлені в інтернеті, працюємо у зазначеній сфері багато років, маємо чимало постійних клієнтів (як приватних, так і з промислового сектору), тому інформація про нас, нашу діяльність і переваги придбання твердого палива у нас ні для кого не є секретом.

Які? Пропонуємо купити дрова рубані (колоті, різані) довжиною по 35-40 см та метровий кругляк. Перші доставляються насипом на машині по 8 складометрів, другий – в складеному вигляді обсягом 10 складометрів. Вибір деревини достатній для задоволення різних потреб. Тут вам і дуб, граб, ясен, і вільха, береза та інше. Знадобляться дрова, які найкраще підійдуть для опалення – жодних проблем. Потрібно буде купити поліна для каміну – звертайтеся. Якщо передбачається використання у бані чи сауні, ми і тут допоможемо обрати саме те, що потрібно. У нас є як свіжопилені, так і сухі дрова.

Що стосується торф’яних брикетів для печей, твердопаливних котлів та камінів… Кожній партії матеріалу характерні низька вологість й значна енергоцінність. Поставки здійснюються із заводу-виробника «Волиньторф» (Маневицький р-н, с. Прилісне, вул. Сойне) насипом (не в мішках) від 2 т і більше.

Окремо хочемо наголосити на якості нашої продукції. І дрова, і торфобрикет відповідають усім нормам та вимогам, що до них висуваються. Заготовка перших і виготовлення других відбуваються з абсолютним дотриманням кожного техноаспекту. Вологість відповідає заявленому рівню. Торфобрикети мають належну форму, не містять у складі шкідливих речовин, зі своїм призначенням справлятимуться на ура. У нас – лише найкраще біопаливо для всіх луцьких замовників!

На яких умовах? Замовлення на тверде паливо приймаємо в телефонному режимі. Кожну заявку опрацьовуємо максимально швидко. Домовляємось із клієнтом, коли саме краще доставити товар і чітко дотримуємось домовленостей. Ціни не завищуємо. Якість гарантуємо високу. Реальна кількість палива, вивантаженого на ділянці, завжди відповідає заявленій. Оплата, як правило, здійснюється готівкою одразу після вивантаження. Ось так.

Якщо ви хочете замовити дрова та\або торфобрикет у Луцьку і вам імпонують пропозиції від «Drova-plus», звертайтеся. Ми готові опрацювати вашу заявку без зволікань!